-
Відкриті торги
-
КЕП
Спостереження та обслуговування пожежної сигналізації ТСЦ РСЦ ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС) (на очікувану вартість)
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
c1d92163d9934aac819f2a377ddeba99
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-16-009992-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спостереження та обслуговування пожежної сигналізації ТСЦ РСЦ ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС) (на очікувану вартість)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.12.2021 17:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума90 000.00 UAH