-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (на очікувану вартість)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-002811-c
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
c14a40d8dbc74720bbf7e87d2cef9a41
Внутрішній номер закупівлі:
13531806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-002811-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
450.00 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 11:42 - 07.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 11:42 - 17.01.2022 17:00
Аукціон:
з 18.01.2022 13:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги Виконавця здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Виконавця за фактично надані послуги щомісячно на підставі актів приймання наданих послуг протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання актів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (на очікувану вартість)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Управління поліції охорони в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109063
-
Контактна особа:
Наталія Титаренко +380957283302 dso_vts@ukr.net
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІМ'Ї ПРАХОВИХ, будинок 8
Початкова пропозиція
82 170.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 170.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0