-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (electric energy)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-001357-a
Торги не відбулися
16 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 82 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 82 250.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 14:02 - 21.01.2022 00:00
Відповідь надана
Номер:
33dae038bcb14642b94be3b3dde2a16c
Дата опублікування:
04.01.2022 10:08
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Доброго дня. До очікуваної вартості закупівлі не входить оплата послуг з розподілу електричної енергії.
Дата відповіді:
04.01.2022 15:25