• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Електрична енергія (electric energy)

Оголошено тендер

16 450 000.00 UAH
Номер: f0886f2e4b1a4c7ca35a5e5832ceb27b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-29-002594-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КВЕП "Подільськводоканал"
Замовник: КВЕП "Подільськводоканал"
Очікувана вартість: 16 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (electric energy)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 29.12.2021 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (electric energy)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 3500000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 450 000.00 UAH