-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (electric energy)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-001357-a
Торги не відбулися
16 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 82 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 82 250.00 UAH
Номер:
3a2cdbcaa2bf4527ad800a1ee1784aa0
Внутрішній номер закупівлі:
13519848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-001357-a
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Додаткова контактна особа:
Дроган Юрій Юрійович +380486238632 kotovskvodokanal@ukr.net
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворона Володимир Васильович +380486230279 kotovskvodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
82 250.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 14:02 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 14:02 - 31.01.2022 08:00
Період прекваліфікації:
з 31.01.2022 08:04
Аукціон:
з 09.03.2022 13:26
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (electric energy)
Кількість
3500000 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022