-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Джерело фінансування- власні кошти.
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-006509-b
Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам
Торги не відбулися
9 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 000.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2021 16:42 - 18.01.2022 00:00
Відповідь надана
Уточнення техопису
Номер:
c99edb33fc574ddbb13e71709afc211a
Дата опублікування:
10.01.2022 14:20
Опис:
Шановний замовнику, прохання дати тех опис до кожного найменування продукції згідно Додатку 6 до тендерної документації, а саме:
Рахунки, інформаційні повідомлення, попередження, тощо, який мають формат? Який папір та яка щільність. Друк односторонній чи двухсторонній? Яка кольоровість? Чи є фолдування? Чи є персоналізація? Який мінімальний тираж кожного найменування рахунків/повідомлень/бланків.
Бланки мають один макет? Чи є персоналізація в бланках? Доставка має здійснюватись до дільниці кур’єрської доставки чи адресна доставка кінцевим отримувачам?
Відповідь:
Дорого дня! Відповідаючи на Ваше запитання повідомляю, що:
Рухинки 1/3А4 (210*99 мм), папір офсетний 70 г/кв.м, друк 1+0, персоналізація
Рухинки А5 (210*148 мм), папір офсетний 70 г/кв.м, друк 1+0, персоналізація
Інформаційні повідомлення А4, папір газетний 45 г/кв.м, 1+0
Попередження, претензії, вимоги про сплату 1/3А4 (210*99 мм), папір офсетний 70 г/кв.м, друк 2+0, персоналізація
Бланки А4, папір офсетний 80 г/кв.м, друк 2+0 (якщо з пантоном), або 4+0 –
1 вид
Бланки А4, папір офсетний 80 г/кв.м, друк 2+1 (якщо з пантоном), або 4+1 –
3 види
Мінімальний тираж кожного найменування рахунків/повідомлень/бланків, залежить від фактичних потреб Замовника. Доставка має здійснюватись кінцевим отримувачам.
Дата відповіді:
12.01.2022 09:08
Відповідь надана
Уточнення щодо формування цінової пропозиції
Номер:
d0d51fb6fd004a81945772112b420921
Дата опублікування:
05.01.2022 15:05
Опис:
Шановний замовнику, прохання надати роз’яснення, яким саме чином має бути сформована загальна ціна тендерної пропозиції учасника, якщо специфікація складається із 10 видів послуг з друку та доставки розрахункових документів, але не зазначено їх кількість/орієнтовний місячний обсяг по кожній із вказаних позицій тощо.
Відповідь:
-Дорого дня! Відповідаючи на Ваше запитання повідомляю, що:
Загальна ціна тендерної пропозиції учасника має бути сформована відповідно до специфікації яка складається із 10 видів послуг з друку та доставки розрахункових документів та тарифів учасника, відповідної градації.
Приклад градації: ціна за од. (товару/послуги) до 500 000 понад 500 000.
Дата відповіді:
05.01.2022 16:40