-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків
Оголошено тендер
9 000 000.00
UAH
Номер:
a72bd935b0a14edc912d46335066ac1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-003799-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
28.12.2021 16:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 000 000.00 UAH