• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Джерело фінансування- власні кошти.

Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам

Торги не відбулися

9 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 000.00 UAH
Номер: 11bbffc4a9ff411192c8701cba0326f5
Внутрішній номер закупівлі: 13480203
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-28-006509-b   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Пономарев Денис Александрович 380996841098 PONOMAREV.DENIS.PRAT.KH@GMAIL.COM https://zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 45 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 270 000.00 UAH
Період уточнення: 28.12.2021 16:42 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.12.2021 16:42 - 28.01.2022 18:00
Період прекваліфікації: з 28.01.2022 18:00
Аукціон: з 09.03.2022 14:50
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХАРКІВ НА ДОЛОНЯХ"
Початкова пропозиція 8 900 000.00 UAH з ПДВ /
8 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 35
Скарги 0