-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-009929-c
Торги не відбулися
317 116.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
Період уточнення:
28.12.2021 15:12 - 06.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим