• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації

Оголошено тендер

317 116.00 UAH
Номер: b1bda5f40e5941e281d63925c558a81f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-28-010209-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Очікувана вартість: 317 116.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Примітки: КПК0210150
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.12.2021 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума317 116.00 UAH