• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації

Торги не відбулися

317 116.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 585.58 UAH
Номер: 8aadc4f46b384058801cdde25b366716
Внутрішній номер закупівлі: 13475598
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-28-009929-c   
Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Контактна особа: Інна Седченко +380999429495, +380565260743 s.inna.olex@gmail.com http://zhv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 317 116.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 585.58 UAH
Період уточнення: 28.12.2021 15:12 - 06.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.12.2021 15:12 - 16.01.2022 00:00
Аукціон: з 17.01.2022 12:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП КІРАСА
Початкова пропозиція 270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0