-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-014301-c
Торги відмінено
3 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 36 000.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 15:07 - 27.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим