-
Відкриті торги
-
КЕП
Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі
Оголошено тендер
3 600 000.00
UAH
Номер:
946c3f5cbe7d4bce8a8c9fa1c695fab2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-21-003017-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі
Примітки:
Місце знаходження замовника 08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків 2, Вид закупівлі передбачений абз.3 п.5 ч.2 ст.4 Закону Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.12.2021 14:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 600 000.00 UAH