• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі

Торги відмінено

3 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 000.00 UAH
Номер: f4e672dd8fb04ec185ec9b53296bf52f
Внутрішній номер закупівлі: 13321655
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-21-014301-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Турська Ганна Миколаївна 380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 36 000.00 UAH
Період уточнення: 21.12.2021 15:07 - 27.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2021 15:07 - 06.01.2022 16:00
Аукціон: 10.01.2022 14:27 - 10.01.2022 15:08
Період кваліфікації: з 10.01.2022 15:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 3607 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 9202219cc1864249b59603e771f97b1a
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: 1. Відмінити процедуру закупівлі відкритих торгів за предметом закупівлі - Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі відповідно до пункту 2 частини 1 статті 32 Закону у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути. Під час розкриття тендерних пропозицій учасників виявлено, що бюджетні призначення на дану закупівлю зменшено. https://www.bucha-rada.gov.ua/decision-city-council
Період оскарження: 12.01.2022 12:07 - 23.01.2022 00:00
Дата опублікування: 12.01.2022 12:07
Дата виконання: 12.01.2022 12:07
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
Початкова пропозиція 3 315 554.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 206 478.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0
ТОВ Данко
Початкова пропозиція 3 365 331.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 241 935.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 3
Скарги 0
ТОВ "Старелектро"
Початкова пропозиція 3 592 572.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 241 971.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
Початкова пропозиція 3 419 436.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 419 436.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "Урарту Амо"
Початкова пропозиція 3 599 064.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 599 064.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0