-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пелети з деревини на 2022 рік
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-011032-c
Торги не відбулися
1 791 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 919.00 UAH
мін. крок: 1% або 17 919.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 13:45 - 27.12.2021 00:00
Відповідь надана
Кількість товару?
Номер:
5afa6ceeb208476684cec75c26c5ca64
Дата опублікування:
26.12.2021 15:51
Опис:
Відповідно до оголошення, яке розміщено на електронному майданчику, Замовником планується закупити Товар в кількості 321т, в той же час, згідно інформації, яка зазначена у п.4.3. розділу І Тендерної документації кількість Товару - 247т.
Просимо Замовника зазначити конкретну кількість товару (пелет), яку планується закупити. Дякуємо.
Відповідь:
321 т
Дата відповіді:
28.12.2021 09:20