-
Відкриті торги
-
КЕП
Пелети з деревини на 2022 рік
Оголошено тендер
1 791 900.00
UAH
Номер:
571ac74b622a4957aeabcde787a0eda5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-21-010821-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25731035
-
Адреса:
85294, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське (пн), пров. Гужви, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25731035
-
Адреса:
85294, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське (пн), пров. Гужви, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 791 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пелети з деревини на 2022 рік
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
21.12.2021 13:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пелети з деревина
Кількість
321 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписОбласний бюджет
Сума1 791 900.00 UAH