• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пелети з деревини на 2022 рік

Торги не відбулися

1 791 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 919.00 UAH
Номер: f63ac6caed6649afae9f2610c030598b
Внутрішній номер закупівлі: 13315748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-21-011032-c   
Замовник: Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
Контактна особа: Наталія Невмержицька +380624725804 novgorodshkola@i.ua https://sites.google.com/view/school38new/golovna
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 791 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 919.00 UAH
Період уточнення: 21.12.2021 13:45 - 27.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2021 13:45 - 06.01.2022 00:00
Аукціон: з 06.01.2022 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети з деревина
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 321 тонни
Період постачання 17.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 85294, Україна, Донецька область, смт. Новгородське, пров. Гужви 24 На карті