-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфікуючі засоби для обробки усіх видів поверхонь, шкіри, слизових оболонок порожнечі роту, азопірамові проби та інше
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-017608-c
Дезінфікуючі засоби для обробки усіх видів поверхонь, шкіри, слизових оболонок порожнечі роту, азопірамові проби та інше
Торги відмінено
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2021 16:23 - 31.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим