-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфікуючі засоби для обробки усіх видів поверхонь, шкіри, слизових оболонок порожнечі роту, азопірамові проби та інше
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-017608-c
Дезінфікуючі засоби для обробки усіх видів поверхонь, шкіри, слизових оболонок порожнечі роту, азопірамові проби та інше
Торги відмінено
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
1f615f51cd544b5b973b59adc21ffe20
Внутрішній номер закупівлі:
13286730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-017608-c
Замовник:
КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24920550
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, вул.Багговутівська, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Є.О. +380444830973 oblroddom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2021 16:23 - 31.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2021 16:23 - 10.01.2022 00:00
Аукціон:
з 10.01.2022 11:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9834bbe5bb8f42a0a52a9ee6cc3e86a5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовник, керуючись п.п.2 п.1. ст.32 ЗУ «Про публічні закупівлі» вирішив відмінити закупівлю «Дезінфікуючі засоби для обробки усіх видів поверхонь, шкіри, слизових оболонок порожнечі роту, азопірамові проби та інше (ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція)», оголошення UA-2021-12-20-017608-c у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли під час складання тендерної документації, пов’язаного із невірно визначеним кодом предмета закупівлі (Перекис водню, азопірамові проби)
Період оскарження:
29.12.2021 16:46 - 09.01.2022 00:00
Дата опублікування:
29.12.2021 16:46
Дата виконання:
29.12.2021 16:46
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴270 000.00 Лот № 1