-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-001553-c
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Категорія Замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Торги не відбулися
150 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 753.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 753.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 09:21 - 18.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим