-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-001553-c
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Категорія Замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Торги не відбулися
150 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 753.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 753.00 UAH
Номер:
5930f04c0e544a938fb62b684c727247
Внутрішній номер закупівлі:
12984097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-001553-c
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Дружба, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
753.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 09:21 - 18.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 09:21 - 28.12.2021 00:00
Аукціон:
з 28.12.2021 11:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описбезготівкова форма
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
25100 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
134 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
75
Скарги
0