-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Оголошено тендер
150 600.00
UAH
Номер:
a8f8a37e79a34f5fab10037832ef6cc4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-09-001440-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Дружба, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Дружба, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Примітки:
місцезнаходження замовника :41220,Україна, Сумська область, Шосткинський район , м. Дружба, вул. Михайлівська, 43; категорія замовника : юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Закупівля на потребу 2022 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
09.12.2021 09:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 600.00 UAH