-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги по забезпеченню харчування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Комунальне некомерційне підприємство «4-а міська клінічна лікарня м.Львова»
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-003505-a
Торги не відбулися
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 12:32 - 13.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим