-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги по забезпеченню харчування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Комунальне некомерційне підприємство «4-а міська клінічна лікарня м.Львова»
Оголошено тендер
2 400 000.00
UAH
Номер:
f9b177bb78e84b70890865387daa910a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-008838-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "4-а міська клінічна лікарня м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996651
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, Я. Стецька,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "4-а міська клінічна лікарня м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996651
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, Я. Стецька,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по забезпеченню харчування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Комунальне некомерційне підприємство «4-а міська клінічна лікарня м.Львова»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування:
07.12.2021 12:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума2 400 000.00 UAH