• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги по забезпеченню харчування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Комунальне некомерційне підприємство «4-а міська клінічна лікарня м.Львова»

Торги не відбулися

2 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер: 610886b6889749fa9d4d31823e1c2361
Внутрішній номер закупівлі: 12925378
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-07-003505-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "4-а міська клінічна лікарня м.Львова"
Контактна особа: Чуловський Ярослав Богданович 380322602103 4kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 000.00 UAH
Період уточнення: 07.12.2021 12:32 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2021 12:32 - 23.12.2021 00:00
Аукціон: з 23.12.2021 15:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по забезпеченню харчування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Комунальне некомерційне підприємство «4-а міська клінічна лікарня м.Львова»
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79005, Україна, Львівська область, Львів, вул. Свенціцького, 3, вул. Снопківська, 22 На карті