-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Друкована продукція з елементами захисту: Особисті медичні книжки (Бланк форми № 1-ОМК ) Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк форми№140/о); Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк форми №083/о); Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о) (за ДК 021:2015 - 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-002371-a
Завершена
412 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 062.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 062.50 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 11:17 - 18.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим