-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Друкована продукція з елементами захисту: Особисті медичні книжки (Бланк форми № 1-ОМК ) Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк форми№140/о); Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк форми №083/о); Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о) (за ДК 021:2015 - 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-002371-a
Завершена
412 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 062.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 062.50 UAH
Номер:
d92655b7a4a641ceb9307f37514e8746
Внутрішній номер закупівлі:
12922123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-002371-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
412 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 062.50 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 11:17 - 18.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2021 11:17 - 28.12.2021 00:00
Аукціон:
28.12.2021 13:48 - 28.12.2021 14:11
Період кваліфікації:
28.12.2021 14:11 - 29.12.2021 15:37
Період завантаження договору:
29.12.2021 15:37 - 18.01.2022 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис«Замовник» сплачує за отриманий Товар протягом 30 календарних днів календарних днів з дати поставки Товару шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок «Постачальника»..
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Особисті медичні книжки (бланк форми № 1-ОМК)
Кількість
25000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк фори№140/о)
Кількість
17000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк фори №083/о)
Кількість
15000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"
Оскарження: 29.12.2021 15:37 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228109
-
Контактна особа:
Дмерташ Наталія +380444660190, +380964660190 dpumcbdr777@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд 55-г, офіс 100
Оскарження: 29.12.2021 15:37 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
412 470.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 15:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
"УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТРАНСПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42958667
-
Контактна особа:
Тетяна Новікова +380674663381 dpmedtrans@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 55 Г, офіс 100
Початкова пропозиція
412 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8f41b0925a442b1a93232eb5fda4eef
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-002371-a-c1
Постачальник:
ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228109
-
Контактна особа:
Дмерташ Наталія +380444660190, +380964660190 dpumcbdr777@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд 55-г, офіс 100
Номер договору:
10д/ц
Сума договору:
412 470.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Особисті медичні книжки (бланк форми № 1-ОМК): 8.10000 UAH без ПДВ
Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк фори№140/о): 6.00000 UAH без ПДВ
Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк фори №083/о): 6.00000 UAH без ПДВ
Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о): 5.99000 UAH без ПДВ
Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк фори№140/о): 6.00000 UAH без ПДВ
Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк фори №083/о): 6.00000 UAH без ПДВ
Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о): 5.99000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
12.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний