-
Відкриті торги
-
КЕП
Особисті медичні книжки (Бланк форми № 1-ОМК ) Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк форми№140/о); Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк форми №083/о); Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о) (за ДК 021:2015 - 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)
Оголошено тендер
412 500.00
UAH
Номер:
3c4effb535924ba892b7c7e26cb6382d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-005153-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Особисті медичні книжки (Бланк форми № 1-ОМК )
Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (бланк форми№140/о);
Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом (бланк форми №083/о);
Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (бланк форми №127/о)
(за ДК 021:2015 - 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)
Примітки:
Категорія: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 21032, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 68. Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи № 61 від 07.12.2021 року. Вид предмета закупівлі: товар
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Дата опублікування:
07.12.2021 10:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Особиста медична книжка
Кількість
25000 штуки
Період постачання
(не задано)
Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду
Кількість
17000 штуки
Період постачання
(не задано)
Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом
Кількість
15000 штуки
Період постачання
(не задано)
Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи
Кількість
3000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
Сума412 500.00 UAH