-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-003557-c
Торги не відбулися
649 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 249.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 249.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2021 10:30 - 10.12.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо розподілу
Номер:
43a7754ce30340688da606bcb8449cb3
Дата опублікування:
06.12.2021 17:26
Опис:
Шановний Замовник!. Чи входить ціна розподілу електричної енергії до очікуваної вартості предмету закупівлі? Тому що в комерційній пропозиції до проекту договору Вами не включено вартість розподілу до розрвхункової формули в розділі ціна, але поряд з цим нижче в цій же КП прописано, що розподіл входить ціни електричної енергії Постачальника. Внесіть відповідні зміни. Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня. Так, ціна розподілу електричної енергії входить до очікуваної вартості предмету закупівлі. До комерційної пропозиції проекту договору будуть внесені відповідні зміни. Дякую
Дата відповіді:
08.12.2021 12:07