• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

649 800.00 UAH
Номер: 11641d93aafa44f7a110802ac713da78
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-03-003638-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 649 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 03.12.2021 10:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 114000 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума649 800.00 UAH