-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-003557-c
Торги не відбулися
649 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 249.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 249.00 UAH
Номер:
f69e538faa4e4d2cb0feadebabf646ca
Внутрішній номер закупівлі:
12852482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-03-003557-c
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/view/scherbanilitsey
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
649 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 249.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2021 10:30 - 10.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2021 10:30 - 20.12.2021 12:16
Аукціон:
з 21.12.2021 12:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
114000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав 380999829120 kans@energo.pl.ua
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. ПАНЯНКА, буд. 65Б
Початкова пропозиція
595 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
595 080.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0