-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
УБГ21Т(УО)-040_33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (захисний щиток)
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-008221-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Торги не відбулися
7 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 154.00 UAH
мін. крок: 2% або 154.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 14:09 - 20.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим