• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

УБГ21Т(УО)-040_33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (захисний щиток)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.

Торги не відбулися

7 730.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 154.00 UAH
Номер: e765e377c8b34aeb8c37ae1d06f679fb
Внутрішній номер закупівлі: 12754427
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-29-008221-c   
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії Бурове управління "Укрбургаз"
Контактна особа: Дмитро Вікторович Тищенко +380503161694 dmytro.tyshchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 730.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 154.00 UAH
Період уточнення: 29.11.2021 14:09 - 20.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2021 14:09 - 30.12.2021 17:00
Період прекваліфікації: з 30.12.2021 17:01
Аукціон: з 04.02.2022 12:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (Захисний щиток )
Код ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
Кількість 44 штуки
Період постачання до 29.04.2022
Місце постачання 63303, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Українська, 165 На карті