• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Захисний щиток

Оголошено тендер

7 730.00 UAH
Номер: 40cb8151d88c41fab3e6ca97288947c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-18-011006-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії Бурове управління "Укрбургаз"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії Бурове управління "Укрбургаз"
Очікувана вартість: 7 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Захисний щиток
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
Дата опублікування: 18.11.2021 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 730.00 UAH