-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-001576-b
мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції: українська та з урахуванням вимог тендерної документації. категорія замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). умови надання забезпечення тендерної пропозиції наведені в Додатку 5 тендерної документації. Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги)
Торги не відбулися
369 441.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 10:55 - 05.12.2021 00:00
Відповідь надана
Довідки з банку
Номер:
98c97c035ed9458983e025ff907b0746
Дата опублікування:
02.12.2021 17:49
Опис:
Доброго дня
Просимо роз'яснити, з якою метою було встановлено вимогу у у ч 2, розділу V тендерної документації: "Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції довідки з усіх обслуговуючих банків з інформацією про наявність в учасника відкритого (тих) рахунку (ків) із зазначенням його номеру у форматі IBAN та довідки з обслуговуючого(чих) банку(ків) про відсутність простроченої заборгованості по кредитах, що дадтовані не раніше дня оприлюднення оголошення про початок проведення процедури відкрити торгів"?
Адже не є зрозумілим, чому ми не можемо надати довідку видану за місяць до оприлюдднення оголошення, або ж з 3 дні?
Відповідь:
Доброго дня!
Вказана вами вимога відсутня в нашій тендерній документації.
Як вбачається з приписів статті 24 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник може надавати роз'яснення виключно щодо власної тендерної документації.
З огляду на викладене пропонуємо Вам звернутись за роз'ясненнями до відповідного Замовника.
Дата відповіді:
03.12.2021 10:26
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
99ab1b79e22a45cea49f6e545e753721
Дата опублікування:
01.12.2021 09:22
Опис:
Шановний Замовнику, в Додатку 2 Технічне завдання, вказано вимоги до охоронників та найменування робіт, і нічого про кількість постів. Питання: скільки постів і скільки має бути охоронників одночасно на постах та який режим роботи на постах. Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня!
Об'єкт має один пост відповідно до додатку 2 проєкту Договору "Табель постів охорони".
Згідно з предметом закупівлі охорона об'єкту забезпечується цілодобово. Режим/графік змін працівників охорони на посту Виконавець визначає самостійно з урахуванням вимог Замовника та специфіки об'єкту.
Постійно на посту має перебувати один працівник охорони.
Дякуємо за питання!
Дата відповіді:
01.12.2021 10:52