-
Відкриті торги
-
КЕП
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Оголошено тендер
369 441.00
UAH
Номер:
275472419b0643a78499b325abefecda
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-001602-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
369 441.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Примітки:
Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.11.2021 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума369 441.00 UAH