-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-001576-b
мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції: українська та з урахуванням вимог тендерної документації. категорія замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). умови надання забезпечення тендерної пропозиції наведені в Додатку 5 тендерної документації. Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги)
Торги не відбулися
369 441.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Номер:
e848fe5915434353a9663fb21e373742
Внутрішній номер закупівлі:
12746276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-29-001576-b
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сапожник Артем Анатолійович 38512537705 Depgkh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
369 441.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 10:55 - 05.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2021 10:55 - 15.12.2021 10:00
Аукціон:
16.12.2021 15:46 - 16.12.2021 16:15
Період кваліфікації:
16.12.2021 16:15 - 22.12.2021 10:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮВЕНАЛ-ГАРД"
Оскарження: 21.12.2021 09:15 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228065
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 grizli01@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Оскарження: 21.12.2021 09:15 - 01.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
302 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2021 09:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
54
Скарги
0
КУЗНЕЦОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Оскарження: 22.12.2021 10:11 - 02.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1821619152
-
Контактна особа:
Кузнецов Володимир +380632677297 kuznez111@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 16, квартира 8
Оскарження: 22.12.2021 10:11 - 02.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
328 802.49 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 802.49 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2021 10:11
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ОБЕРЕГ-ЮГ"
Оскарження: 22.12.2021 10:26 - 02.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36700377
-
Контактна особа:
Ніна Целіковська +380503922026 anna.obereg@gmail.com
-
Адреса:
54008, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, просп. Жовтневий, буд. 21
Оскарження: 22.12.2021 10:26 - 02.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
369 441.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 441.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2021 10:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0