-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів )
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-001026-c
Місце надання послуг: За адресою Замовника. Детальніше згідно з Додатком №1 до тендерної документації.
Торги не відбулися
24 750.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 123.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 123.75 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 11:11 - 19.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим