• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів )

Оголошено тендер

30 510.00 UAH
Номер: 64285fa37fd44a4d8712532f74101eb4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-10-000172-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 30 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів )
Примітки: Протокол ТК від 10.11.2021 №216 зміни №26 АТ «Українська залізниця» (в особі РФ «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця»., код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40081200, Місцезнаходження замовника: Україна , Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19; Категорія замовника: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 10.11.2021 08:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума30 510.00 UAH