• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів )

Місце надання послуг: За адресою Замовника. Детальніше згідно з Додатком №1 до тендерної документації.

Торги не відбулися

24 750.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 123.75 UAH
Номер: 2e43ffd0127e4d5fa0aec5e58265cc42
Внутрішній номер закупівлі: 12420389
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-11-001026-c   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Герасимова Наталя Юріївна 0487273675 ntvk2@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 24 750.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 123.75 UAH
Період уточнення: 11.11.2021 11:11 - 19.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2021 11:11 - 29.11.2021 10:00
Аукціон: з 30.11.2021 12:29
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів )Місце надання послуг: За адресою Замовника. Детальніше згідно з Додатком №1 до тендерної документації.
Код ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Кількість 33 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації