-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-007232-a
Завершена
280 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 22:23 - 15.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим