-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-007232-a
Завершена
280 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
999e8f06c0f644f0abd0f503b42b599e
Внутрішній номер закупівлі:
12388424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-007232-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137547
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 9, корпус 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Олексенко +380507788992 pavel.olex@i.ua https://book-institute.org.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 400.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 22:23 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 22:23 - 25.11.2021 09:00
Аукціон:
26.11.2021 12:59 - 26.11.2021 13:22
Період кваліфікації:
26.11.2021 13:22 - 29.11.2021 20:38
Період завантаження договору:
29.11.2021 20:38 - 19.12.2021 20:38
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛГОРІТМЕД"
Оскарження: 29.11.2021 20:38 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41815180
-
Контактна особа:
Роман Міщенко +380976428677 roman.mishchenko@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 13, квартира 44
Оскарження: 29.11.2021 20:38 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
280 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
273 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2021 20:38
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СТУДЕНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40052288
-
Контактна особа:
Мельниченко Анастасія Андріївна +380939568441 n.melnychenko@gmail.com
-
Адреса:
03045, Україна, м. Київ, 03045, місто Київ, вул.Набережно-Корчуватська, будинок 69, квартира 26
Початкова пропозиція
278 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9995a59f845447b907bbbd74b48f27f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-007232-a-c1
Постачальник:
ТОВ "АЛГОРІТМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41815180
-
Контактна особа:
Роман Міщенко +380976428677 roman.mishchenko@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 13, квартира 44
Номер договору:
378
Сума договору:
273 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.12.2021 11:00
Статус:
Виконаний