• Відкриті торги
  • КЕП

Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5

Оголошено тендер

280 000.00 UAH
Номер: 2ac45594cd68487bb73c20a4d5187c64
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-09-008780-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга зі створення пілотної версії програмного забезпечення «Мобільний застосунок Української цифрової бібліотеки під назвою «еЧитальня» для операційних систем лінійки iOS 11.3-14.5
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
КЕКВ: 3160 Придбання землі та нематеріальних активів
Дата опублікування: 09.11.2021 22:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума280 000.00 UAH