-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Одноповерховий будинок за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 7 (виконання демонтажних робіт)» (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-006331-a
Завершена
258 570.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 18:24 - 15.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим