-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Одноповерховий будинок за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 7 (виконання демонтажних робіт)» (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-006331-a
Завершена
258 570.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
Номер:
293e7d4e6ea840369ef022ba1a1cd2c3
Внутрішній номер закупівлі:
12387156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-006331-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
258 570.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 295.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 18:24 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 18:24 - 25.11.2021 17:54
Аукціон:
26.11.2021 13:21 - 26.11.2021 13:50
Період кваліфікації:
26.11.2021 13:50 - 01.12.2021 17:52
Період завантаження договору:
01.12.2021 17:52 - 21.12.2021 17:52
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписВідповідно до умов договору. Розрахунки за виконані роботи проводяться на підставі типових форм: № КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт»; № КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати».
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Одноповерховий будинок за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 7 (виконання демонтажних робіт)» (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»
Кількість
1 послуга
Період постачання
13.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОЗЛЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 01.12.2021 17:52 - 12.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002913215
-
Контактна особа:
Руслан Козлюк +380979541750 ruslan-zht@ukr.net
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ЦІОЛКОВСЬКОГО, будинок 5, квартира 39
Оскарження: 01.12.2021 17:52 - 12.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
255 026.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 026.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2021 17:52
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ФОП МОРОЗОВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2883612339
-
Контактна особа:
МОРОЗОВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380412420409 bud-st@ukr.net
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, МІСТО ЖИТОМИР, ВУЛ. КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ, БУД. 94, КВ. 2
Початкова пропозиція
258 407.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 407.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Полісся Міськбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41410981
-
Контактна особа:
Паращенко Володимир 380504630440 p_vm@ukr.net
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, Крошенська 26 кв 118
Початкова пропозиція
258 545.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 545.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
9f2ed9cafe684e949edf1eddc96ba100
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-006331-a-c1
Постачальник:
ФОП "КОЗЛЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002913215
-
Контактна особа:
Руслан Козлюк +380979541750 ruslan-zht@ukr.net
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ЦІОЛКОВСЬКОГО, будинок 5, квартира 39
Номер договору:
118
Сума договору:
255 026.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.12.2021 10:19
Статус:
Виконаний