-
Відкриті торги
-
КЕП
Одноповерховий будинок за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 7 (виконання демонтажних робіт)» (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»
Оголошено тендер
258 570.00
UAH
Номер:
a7a5fd58b8004bcd8b2c388d580a9d46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-09-006125-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
258 570.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Одноповерховий будинок за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 7 (виконання демонтажних робіт)» (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.11.2021 16:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума258 570.00 UAH