-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача JCB модель 3СX ECO SITEMASTER (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase wheel multifunctional excavator-loader JCB model 3СX ECO SITEMASTER (or equivalent))
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-002330-a
Торги відмінено
3 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 15:54 - 29.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим