-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача JCB модель 3СX ECO SITEMASTER (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase wheel multifunctional excavator-loader JCB model 3СX ECO SITEMASTER (or equivalent))
Оголошено тендер
3 700 000.00
UAH
Номер:
db886a05c05d4fbba039bf59003678ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-08-004730-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача JCB модель 3СX ECO SITEMASTER (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase wheel multifunctional excavator-loader JCB model 3СX ECO SITEMASTER (or equivalent))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.11.2021 15:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача JCB модель 3СX ECO SITEMASTER (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase wheel multifunctional excavator-loader JCB model 3СX ECO SITEMASTER (or equivalent))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 110 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 590 000.00 UAH