-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача JCB модель 3СX ECO SITEMASTER (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase wheel multifunctional excavator-loader JCB model 3СX ECO SITEMASTER (or equivalent))
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-002330-a
Торги відмінено
3 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
Номер:
61a16e7fe70f4cf586051c9b411f583e
Внутрішній номер закупівлі:
12359234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-002330-a
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петраш Олександр Миколайович +380332283064 lutskteplo106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 15:54 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2021 15:54 - 09.12.2021 09:00
Аукціон:
з 14.01.2022 12:16
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
дата виставлення рахунку - 70%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 66110000-4 Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача JCB модель 3СX ECO SITEMASTER (або еквівалент)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (Financial leasing services for purchase wheel multifunctional excavator-loader JCB model 3СX ECO SITEMASTER (or equivalent))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
На карті
Інформація про скасування
Номер:
65c759bb4c5243a79cc8b5615c5dd9e2
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутності подальшої потреби в закупівлі
Період оскарження:
12.11.2021 15:18 - 23.11.2021 00:00
Дата опублікування:
12.11.2021 15:18
Дата виконання:
12.11.2021 15:18
Статус:
Виконано