-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники медичні, 2 лота
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-000146-c
Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника).
Завершена
826 239.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 688.12 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 688.12 UAH
Період уточнення:
05.11.2021 08:56 - 12.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим